INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shqiptari kundër Will Smith në filmin 100 milionë dollarësh [VIDEO]

Shqiptari kundër Will Smith në filmin 100 milionë dollarësh [VIDEO]

Publikuar më: 08:34 09-05-2018

Sezoni i tretë po vjen. Këtë herë në rolin antagonist do të jetë një shqiptar. ‘Bad Boys 3’ me një buxhet prej 100 milionë dollarësh parashikohet të jetë një ndër filmat me shikueshmërinë më të lartë.

Seria e mirënjohur e filmave aksion do të rikthejë në ekran aktorët Uill Smith dhe Martin Lorens, të cilët edhe njëherë do të bëhen bashkë për të hetuar çështjen e rradhës.

Kërcënimi i një shqiptari do të bëjë sërish bashkë Will Smith dhe Martin Lawrence. Aktorët do të rikthehen në rolet e dy detektivëve të dashur Mike Lowery dhe Marcus Burnett. Është pikërisht plani për hakmarrje i një mercenari shqiptar ndaj Mike dhe Marcus ajo që ribashkon dy ish-partnerët e vjetër të cilët ky film i ri do t’i gjejë të ndarë; Lowery vijon punën si detektiv në Policinë e Majemit të cilit i është caktuar një partner i ri, ndërsa Burnett prej vitesh punon si hetues privat. Të dy do të duhet të punojnë së bashku për të mposhtur shqiptarin i cili i kërcënon me vdekje për vrasjen e vëllait të tij. Nuk dihet ende përse për filmin e tretë të serisë është përzgjedhur që personazhi antagonist të jetë një shqiptar, pasi në dy filmat e mëparshëm nuk është përmendur një kërcënim i tillë. Duket se gjithçka do të mbetet për t’u parë me publikimin e filmit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002608060836792
    array(1) { ["section"]=> string(71) "shqiptari-kunder-will-smith-ne-filmin-100-milione-dollaresh-video-57754" }