INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Shqiptari Eklent Kaçi kampion bote në bilardo

Shqiptari Eklent Kaçi kampion bote në bilardo

Publikuar më: 12:48 06-12-2017

Eklent Kaçi është kampioni i botës për sportin e Bilardos.

18 vjeçari nga Laci ka mundur finlandezin në turneun botërorë në New York.

Por ky nuk është fitorja e parë për Eklentin çmimin e parë ai e ka marr ne moshën 11 vjeçare ku u shpall dhe kampion i Shqipërisë për moshat U18.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012919902801514
    array(1) { ["section"]=> string(51) "shqiptari-eklent-kaci-kampion-bote-ne-bilardo-44092" }