Me siguri kjo është fansja më e çmendur e Noizyt, ja çfarë ka bërë për reperin [VIDEO]

Aug 13, 2017

Gjesti i saj ndoshta tregon edhe maksimumin që një një fans mund të bëjë për personazhin e tij të preferuar.

Ai është një ndër reperat më të suksesshëm në Shqipëri, por edhe ai që frymëzon fansat të bëjnë çmenduri për të. Vajza në fjalë ka bërë tatuazh fytyrën e Noizyt në pjesën e qafës dhe ka realizuar edhe një video të shkurtër. Gjykuar nga përmasat e tatuazhit dhe zona e trupit në të cilën është realizuar, me siguri ka qënë mjaft i dhimbshëm. Por afeksioni që ajo ka ndaj Noizyt, nuk krahasohet me asgjë. Këtë e vërtetëon më së miri tattoo-ja. 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll