Klipi i ri i Encës plot surpriza! Pjesë në të edhe ish-banorja seksi e “Big Brother” [FOTO/VIDEO]

Jul 10, 2017

Videoklipi “Ciao” i Encës plot surpiza!

Këngëtarja Enca Haxhia para pak kohësh ka paralajmëruar projektin e saj të ri qe do te titullohet "Ciao". Enca eshte drejt përfundimit të videoklipit dhe do të lançohet me shpejt se c’mendohej në datën 14 Korrik.  Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale, duke premtuar të jetë kënga më e sinqertë që ka punuar deri tani. Por surprizat nuk mbarojnë pasi pasi intv.al bën me dije se pjesë e klipit do te jetë edhe ish banorja seksi e “Big Brother”, Françeska Jaçe. Ato duken shumë bukur të dyja të veshura në të zezë. Për këngën “Ciao”, Enca ka bashkëpunuar me shtëpinë e madhe diskografike, Universal Music. Më poshtë do mund të shikoni edhe një video qe Enca e ka publikuar pak kohë më parë në Insta Story./intv.al/

in_enc_c.jpg

 

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll