Kjo meme ironizon Encën, nuk do ta besoni si reagon Noizy [FOTO]

Jul 10, 2017

Ju patëm paralajmëruar.

Seriali Noizy -Enca vijon bashkë me të papriturat që mund të rezervojë një nga zënkat më të zhurmshme në showbizz. Një nga shumë faqet humoristike në Instagram, ka postuar një meme ku shfaqet Noizy që supozohet se këndon "Eci rëndë si..." frazë e cila i përket këngës së tij të fundit "100 kile" dhe që vijon me foton e Encës duke ecur. Por deri këtu nuk ka ndonjë të papritur. Elementi surprizë në këtë rast është fakti që vetë Noizy e ka pëlqyer memen duke na dhënë të kuptojmë se është tërësisht dakord me fantazinë e autorit të saj gjë që sigurisht, i hedh benzinë zjarrit. /intv.al/xffn_yhfgx.jpgfxgfgf.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll