Tuna godet me fjalë të forta: “Të dashura PORDHtale...”! [FOTO]

Mar 20, 2017

Situata duket se ka arritur aty ku nuk mban më, duke i humbur durimin këngëtares bukuroshe.

Tuna është përfolur gjatë ditëve të fundit se fëmijën do ta lindte jashtë shtetit, duke shkaktuar kështu tërbimin e saj ndaj portaleve. Mesazhi i postuar në Facebook ishte i shkurtër, por artistja e shumë hiteve nuk është kursyer në fjalë, duke iu referuar portaleve online si “pordhtale”. Ajo i përgënjeshtroi lajmet, duke bërë të ditur se do të lindë fëmijën në vendlindjen e saj dhe “nuk po paguan spitalin e njohur që bën biznes me pacientët kosovarë”. Bëhet me dije në këtë mënyrë se Tuna do ta bëjë lindjen në një maternitet në Shkup të Maqedonisë.

tunatale.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll