Chris Brown dhe Rihanna kalojnë natën në të njëjtin klub [FOTO]

Jan 11, 2017

Chris Brown dhe Rihanna janë parë të dy në klubin e natës “Up & Down” në New York, dhe menjëherë na lind pyetja: “A u takuan?”

Marrëdhënia e tyre është mëse e përfunduar tashmë, dhe ata nuk janë as shokë madje. Këngëtarja nga Barbadosi ishte vetëm në klub e veshur me një xhaketë jeshile me lëkurë gjarpri, me një bluze “hoddie” rozë, dhe një çantë Lous Vuitton të vogël. Ndërkohë që reperi i njohur i veshur me një xhaketë ushtarake, xhinse dhe t-shirt të zezë, ishte i shoqëruar nga e dashura e tij Krista Santiago. Kjo është pjesa më e bukur, pasi ata dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrit, dhe në çdo moment buzëqeshin për paparacët. Nëse çifti janë takuar me RiRin, bast që do ishte një super skenë!

Epo, me siguri njëri prej tyre ka shkuar sa për kunj në këtë klub, ose ishte thjesht një rastësi.  

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll