INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shikojini këtu se i ka fshirë! Fansi e shan për ''TOTO'', Noizy tallet keq me të, i bën presion me fotot e mamit: ''Ta vej pak kët…''[FOTO]

Shikojini këtu se i ka fshirë! Fansi e shan për ''TOTO'', Noizy tallet keq me të, i bën presion me fotot e mamit: ''Ta vej pak kët…''[FOTO]

Publikuar më: 09:36 17-06-2018

Tani duhet të mendoheni dy herë para se të shani Noizyn!

Një ditë më parë reperi Noizy publikoi këngën me titull “Toto” në bashkëpunim me reperin Raf Camora.Menjëherë pas publikimit kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë mijëra klikime në ‘Youtube’.Pyetja që kanë ngritur fansat nëpër komente është se çfarë ka dashur të thotë Noizy me fjalën “Toto”, mirëpo nuk kanë munguar edhe komentet ofenduese lidhur me këngën.

Një fans e ka ofenduar atë në “instadirect” dhe Noizy është siguruar që ai të mos shajë më të tjerët dhe i ka bërë presion me foton e mamit të tij, duke e pyetur “ta vej pak kët arushën te profili”.

Ai i thotë që do e bëjë të famshme, por fansi i kërkon falje dhe ta lejë këtë muhabet. Shihni mesazhet të cilat Noizy i ka fshirë.

 

 

collagers1.jpg

collagebz.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035688877105713
    array(1) { ["section"]=> string(131) "shikojini-ketu-se-i-ka-fshire-fansi-e-shan-per-toto-noizy-tallet-keq-me-te-i-ben-presion-me-fotot-e-mamit-ta-vej-pak-ket-foto-61996" }