INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Seksi në bikini “nudes”... Këngëtarja shqiptare një Kardashian i vërtetë [FOTO]

Seksi në bikini “nudes”... Këngëtarja shqiptare një Kardashian i vërtetë [FOTO]

Publikuar më: 14:13 19-08-2017

E krahasojnë shumë herë me Kim K por këngëtarja shqiptare “nxeh” Instagramin me fotot seksi në bikini “nudes”...

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Fjolla Morina. Ajo është një ndër mamat më seksi të showbiz-it shqiptar dhe këtë herë “i ka vënë flakën” Instagramit me fotot e postuara. Ajo shfaqet shumë seksi në bikini dhe vërtet shumë provokuese. “Më kap nëse mundesh” ishte mbishkrimi i fotos së publikuar nga këngëtarja. Me kë duhet ta ketë vallë? Gjithsesi edhe pse e krahasojnë me Kim K, Fjolla nuk ndalet dhe sa vjen bëhet akoma më seksi dhe tregon se nuk dëshiron t’i ngjajë Kim K./intv.al/ 

fjolla__kim.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00089883804321289
    array(1) { ["section"]=> string(78) "seksi-ne-bikini-nudes-kengetarja-shqiptare-nje-kardashian-i-vertete-foto-34917" }