INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Së shpejti do të bëhet baba, por Mozzik parlajmëron vrasjen! Çdo të ndodhë në hip hop-in shqiptar? [FOTO]

Së shpejti do të bëhet baba, por Mozzik parlajmëron vrasjen! Çdo të ndodhë në hip hop-in shqiptar? [FOTO]

Publikuar më: 13:48 08-11-2018

Reperi i njohur shqiptar Mozzik, i cili po jeton momentalisht në Gjermani së bashku me të dashurën e tij Loredana, pritet që së shpejti të bëhet baba.

Prej disa kohësh ai nuk ka qenë shumë aktiv me koncerte, e megjithatë së fundmi ai ka paralajmëruar një “vrasje” përmes një postimi në Instagram.

Lajmëroj hiphopin që ka me vra në këtë muaj dhe tjetrin në vazhdim’, shkroi ai duke lënë të kuptohet se këngët e tij do të godasin tregun muzikor shqiptar.

mozzik.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008084774017334
    array(1) { ["section"]=> string(106) "se-shpejti-do-te-behet-baba-por-mozzik-parlajmeron-vrasjen-cdo-te-ndodhe-ne-hip-hop-in-shqiptar-foto-78028" }