INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa seksi moj Rita! Këngëtarja elektrizon Londrën me performancën e saj

Sa seksi moj Rita! Këngëtarja elektrizon Londrën me performancën e saj

Publikuar më: 09:01 19-05-2018


Rita Ora vetëm para pak ditësh i kërkoi falje fansave të saj dhe antarëve të komunitetit LGBTQ nëse kishte lënduar ndokënd me këngën e saj të fundit “Girls”,por mesa duket mbrëmë i vuri të gjitha sfidat dhe shqetësimet e kohëve të fundit pas krahëve dhe dha një performancë eletrizuese në Akademinë 02 Brixton në Londër.

Princesha e muzikës popit hoqi dorë mendimi se në skenë duhet të shfaqesh me veshje elegante dhe ekstravagnate. Ndryshe nga çfarë ne prisnim, ajo u shfaq me një kostum sportiv i markës FENDI ku duhet të theksojmë se dukej bukur dhe shkëlqente edhe me atë veshje. Gjithashtu duhe ttë shtojmë se është hera e parë që Ritën e shohim kaq të mbuluar në koncerte.

4C69BAE100000578-5746891-Dancing_queen_The_RIP_hit_maker_dazzled_her_fans_with_her_sharp_-a-18_1526689098697.jpg

4C69CE4300000578-0-image-m-189_1526684977948.jpg


Por mesa duket ajo pas shfaqjes kishte ruajtur një veshje elegante ku dukej e mrekullueshme. Rita Ora u shfaq me një fustan rozë, i cili i theksonte format e saj joshëse. Duke shkëlqyer me fustanin e saj, Ora tregoi edhe këmbët e saj të bukura që i kishte zgjatur me një palë taka ngjyrë nude. Flokët e saj natyrale dhe me kaçurela ‘wavy’ e bën që ajo të dukej akoma më seksi.

4C6A217400000578-5746891-Head_turning_Rita_didn_t_let_her_energetic_performance_slow_her_-a-16_1526689098666.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.006889820098877
    array(1) { ["section"]=> string(75) "sa-seksi-moj-rita-kengetarja-elektrizon-londren-me-performancen-e-saj-58831" }