INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa e bukur! Capital T ''thyen'' shumë zemra, prezanton për herë të parë të dashurën e tij? Kush është vajza misterioze? [FOTO]

Sa e bukur! Capital T ''thyen'' shumë zemra, prezanton për herë të parë të dashurën e tij? Kush është vajza misterioze? [FOTO]

Publikuar më: 16:14 11-10-2018

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë dhe jo më kot çdo këngë e tij kthehet në hit. Është e vështirë të gjejmë një këngë të Kapos që nuk pëlqehet nga publiku, por kur këta të fundit kanë dyshime, Kapo i surprizën gjithmonë me hite të reja. Jo më kot koncertet e Capital T janë të mbushura gjithmonë me shumë publik dhe ka shumë fanse femra që e “bombardojnë” me komente në rrjetet sociale.

Mirëpo ai ka “thyer” shumë zemra me dy foto të publikuara së fundmi në Instagram. Ai shfaqet me një femër të cilën e ka bërë pak “blur” që fansat të mos kenë një pamje shumë të qartë të saj, por në të vërtetë duket shumë e bukur.

Ai ka postuar edhe një foto ku shfaqet me duar të kapura me vajzën në foto si dhe ka lënë një koment: Kush është vajza misterioze.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.006558895111084
    array(1) { ["section"]=> string(122) "sa-e-bukur-capital-t-thyen-shume-zemra-prezanton-per-here-te-pare-te-dashuren-e-tij-kush-eshte-vajza-misterioze-foto-74894" }