INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’po e marrim vesh! Sërish bashkë, Selena Gomez mesazhe “të koduara” për Justin Bieber? Ja për çfarë bëhet fjalë [FOTO]

S’po e marrim vesh! Sërish bashkë, Selena Gomez mesazhe “të koduara” për Justin Bieber? Ja për çfarë bëhet fjalë [FOTO]

Publikuar më: 23:09 03-06-2018

Selena Gomez dhe Justin Bieber ishin një nga çiftet më të dashur nga publiku, por pas ribashkimit të tyre ata u ndanë prapë. Nuk ishte e thënë që lidhjA e tyre të zgjaste sërish, por më pas u aludua se Selena ka nisur një romancë me Justin Theraoux.

Ama, një fotografi e Selena Gomez në ‘Instagram’ ka ngritur dyshimet tek fansat për një rikthim të mundshëm me Justin Bieber. Në fakt fotografia duket se vjen nga një projekt i fundit i këngëtares, por të gjithë janë të sigurt se aty ka një mesazh të fshehur për Bieber. Në foto Selena duket e ulur përballë nje djali dhe të dy i ndan një mur. Por ajo që tërheq vëmendjen është mbishkrimi i fotos. “Të gjithë e dinë se ne kemi punë të papërfunduara”, – ka shkruar Selena.

Fansat e këngëtares mendojnë se pikërisht ky është mesazhi i fshehur për Justin.

DFAF.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0047948360443115
    array(1) { ["section"]=> string(118) "s-po-e-marrim-vesh-serish-bashke-selena-gomez-mesazhe-te-koduara-per-justin-bieber-ja-per-cfare-behet-fjale-foto-60591" }