INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ronela Hajati e quajti VËLLA, por çfarë është ajo për Young Zerkën? Përgjigjia e tij është thjesht EPIKE! [VIDEO]

Ronela Hajati e quajti VËLLA, por çfarë është ajo për Young Zerkën? Përgjigjia e tij është thjesht EPIKE! [VIDEO]

Publikuar më: 18:45 21-05-2018

Historia që të gjithë tashmë e komentojnë si marrëdhënia “motër-vëlla” është ajo e Klaudia Pepes dhe Albi Nakos. Dyshja u bë e pranishme në çdo faqeje MEME në Instagram apo në çdo rrjet social të mundshëm.

Por pak më parë plasi gallata edhe me deklaratën e Ronela Hajatit e ftuar në “Një kat më lart” në INTv. Ajo quajti këngëtarin e njohur Young Zerka me shaka “vëlla”, edhe pse përfliten prej kohësh se janë në një lidhje, por e dini si e quan Zerka, Ronelën?

I ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ai foli rreth projekteve të tij muzikore, por nuk munguan pyetjet ngacmuese për marrëdhënien me Ronelën. Në videon më poshtë do mund të shihni sesi e ka quajtur Zerka, këngëtaren. Përgjigjia? Thjesht epike! Mos e humbisni!/intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014174938201904
    array(1) { ["section"]=> string(108) "ronela-hajati-e-quajti-vella-por-cfare-eshte-ajo-per-young-zerken-pergjigjia-e-tij-eshte-thjesht-epike-59102" }