INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora publikon pjesë nga xhirimet e klipit ‘Girls’ me Cardi B dhe Bebe Rexha, ja si do të duket [FOTO/VIDEO]

Rita Ora publikon pjesë nga xhirimet e klipit ‘Girls’ me Cardi B dhe Bebe Rexha, ja si do të duket [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 08:21 09-05-2018

Pas paraqitjes dinjitoze që bëri mbrëmjen e së hënës në evetin gjigant ‘Met Gala’, Rita Ora i është rikthyer punës.

Këngëtarja shqiptare ka nisur xhirimet për klipin e ri ‘Girls’ që do të sjellë me Cardi B, Bebe Rexhën dhe Charlie X. Rita dhe Cardi B janë të parat që po xhironin një skenë bashkë dhe këtë na e ka zbuluar Rita në disa postime të bëra në Instastorie. Kështu na zbuloi edhe look-un që kanë zgjedhur për në klip, me ngjyra të ndezura dhe luks. /intv.al/

29771308_1333703076729979_1760337361047881896_n.jpg

32153824_10213839277009411_5443871150759215104_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026187896728516
    array(1) { ["section"]=> string(112) "rita-ora-publikon-pjese-nga-xhirimet-e-klipit-gilrs-me-cardi-b-dhe-bebe-rexha-ja-si-do-te-duket-foto-video-57750" }