INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora bën veprimin e papritur në rrugë, nëna e saj ka diçka për t’i thënë SHQIP [FOTO]

Rita Ora bën veprimin e papritur në rrugë, nëna e saj ka diçka për t’i thënë SHQIP [FOTO]

Publikuar më: 21:16 24-05-2018

Mami ka gjithmonë të drejtë! 

Rita Ora është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit i është rikthyer fuqishëm muzikës. Ajo ka publikuar hitin e saj më të ri “GIRLS” në bashkëpunim me këngëtaret e njohura si Bebe Rexha, Cardi B dhe Charlie X, si dhe ka nisur turin muzikor me të njëjtin emër. Pas një performance magjike në Paris, Rita është nisur drejt Gjermanisë ku do të përformojë hitet e saj sonte por pasi ka parë një poster të madh të “GIRLS” ka ndaluar makinën në rrugë për të bërë një foto.

Një foto me të vërtetë e bukur ku Rita ka marrë shumë komente, ama më interesanti ishte ai i nënës së saj, Vera Orës, e cila i shkruan shqip: “Loqki Nana” me një zemër.

veraad.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0043129920959473
    array(1) { ["section"]=> string(92) "rita-ora-ben-veprimin-e-papritur-ne-rruge-nena-e-saj-ka-dicka-per-t-i-thene-shqip-foto-59502" }