INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Rihanna dhe Beyonce po rikthejnë këtë tendencë mode [FOTO]

Rihanna dhe Beyonce po rikthejnë këtë tendencë mode [FOTO]

Publikuar më: 18:55 09-09-2017

Ato janë dy ndër femrat me më shumë influencë në botën femërore.

Së fundmi edhe në atë të modës. Rihanna dhe Beyonce me  daljet e tyre të fundit në publik kanë treguar se po rikthejnë tendencën e nxjerrjes në pah të gjoksit.

Qoftë ai fustan, kanotiere apo edhe thjeshtë një t-shirt, quhet "IN" nëse të xjerr në pah thithkat. Kujtojmë që edhe Kendall Jenner është një “fanse” e tendence të cilën presim që ta përqafojnë edhe femrat e showbizz-it shqiptar ashtu siç kanë bërë me trendet e mëparshme botërore.

21552555_10212080464080187_472601928_n.jpg

 

Beyonce-pregnancy-style.png

 

260F152100000578-2967967-image-m-22_1424837094382-e1424868884386.jpg

Rihanna2.jpg

 

yuyuy.png

 

tyutyuh.png

 

120427.jpg

 

rihanna-braless-green-lace-nyc-splash-ftr1.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00093984603881836
    array(1) { ["section"]=> string(62) "rihanna-dhe-beyonce-po-rikthejne-kete-tendence-mode-foto-36465" }