INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Ricky Martin poston foton NUDO, por habit me mbishkrimin [FOTO]

Ricky Martin poston foton NUDO, por habit me mbishkrimin [FOTO]

Publikuar më: 12:31 07-01-2018

Këngëtari me famë botërore, Ricky Martin vazhdon të pëlqehet masivisht edhe nga femrat, edhe pse ai deklaroi se ishte homoseksual dhe tashmë ka edhe bashkëshortin e tij. Por së fundmi Ricky ka ‘çmendur’ rrjetin me foton nudo nga hoteli dhe mbishkrimi krahas fotos është akoma më shumë për të qeshur. Ai fton ndjekësit e tij të bëjnë blerjet e biletave të koncertit të tij në Vegas, ndërkohë që shfaqet nudo.

“Nje moment në Vegas!

Jemi kthyer në Las Vegas!, Blini biletat tani”, shkruan Martin duke marre komente pafund./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040731430053711
    array(1) { ["section"]=> string(66) "ricky-martin-poston-foton-nudo-por-habit-me-mbishkrimin-foto-46845" }