INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rashel Kolaneci sapo u dha femrave një arsye për ta urryer dhe me të drejtë! [VIDEO]

Rashel Kolaneci sapo u dha femrave një arsye për ta urryer dhe me të drejtë! [VIDEO]

Publikuar më: 18:54 08-11-2018

Edhe pse në një moshë të re, Rashel Kolaneci konsiderohet tashmë si një prej femrave më seksi të shoëbizz-it shqiptar. Dhe mund të themi se çdo postim i saj në Instagram është i destinuar për të lënë pa mend të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo po shijon pjesëmarrjen e saj në “Dance With Me” dhe puntatën e fundit fitoi trofeun e mbrëmjes. Na duhet ta pranojmë që Rasheli dukej shumë seksi e veshur me një fustan të zi që shkëlqente nga xixat dhe i rrinte shumë mirë Rashelit në trupin e saj me forma “hot”.

E mesa duket bukuroshja qenka fiksuar me këtë fustan dhe ndau me ndjekësit e saj një video teksa ishte filmuar nga prapa duke ngjitur shkallët dhe shkruan: “Duke dhënë arsye për të urryer”. 

RASHELI from Vimeointv.al on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097301006317139
    array(1) { ["section"]=> string(87) "rashel-kolaneci-sapo-u-dha-femrave-nje-arsye-per-ta-urryer-dhe-me-te-drejte-video-78084" }