INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pushimet “e çmendura” të Rita Orës, del me gjoks jashtë në mes të detit, shihni çfarë i bën partneri i saj [FOTO]

Pushimet “e çmendura” të Rita Orës, del me gjoks jashtë në mes të detit, shihni çfarë i bën partneri i saj [FOTO]

Publikuar më: 18:55 08-06-2018

Flokë të kuq dhe forma super seksi me bikini portokalli për këngëtaren shqiptare Rita Ora e cila pas performancës në skenën e Verona me rastin e Ëind Music Aëards 2018 i ka lejuar vetes disa pushime relaksuese në Itali.

Këngëtarja ndodhet në Toskana, në zonën e Argentario dhe ka postuar në Instagram disa foto nga pushimet e saj ku tregon fizikun e saj të mrekullueshëm. Ylli është fotografuar ‘topless’, ndërkohë që i dashuri i saj Andreë Ëatt “kujdesej” për të. Pa make-up dhe me flokët e kuqe, Rita dukje e mrekullueshme.

 

collagekudje.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010499954223633
    array(1) { ["section"]=> string(113) "pushimet-e-cmendura-te-rita-ores-del-me-gjoks-jashte-ne-mes-te-detit-shihni-cfare-i-ben-partneri-i-saj-foto-61124" }