INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohet videoklipi i Rita Orës dhe artistit me famë botërore [VIDEO]

Publikohet videoklipi i Rita Orës dhe artistit me famë botërore [VIDEO]

Publikuar më: 15:09 18-09-2017

Një videoklip që të gjithë do e pëlqeni!

Kënga “Lonely Together” bëri bashkë dy emra të mëdhenj të industrisë së muzikës si këngëtaren me origjinë shqiptare, Rita Orën dhe Dj suedez, Avicii. Kënga e tyre nuk kishte shumë që ishte publikuar në versionin audio dhe shumë shpejt u pozicionua në vendet e para në listat muzikore duke lënë pas hitin e Taylor Swift- “Look what you made me do” apo dhe shumë hitet të tjera. Videoklipi vetëm në një orë pas publikimit shënoi sukses duke qenë në vendin e 26 në YouTube Trending dhe kaloi shifrën e 100.000. Por prisni, ju do mahniteni nga videoklipi i kësaj kënge dhe tani erdhi koha ta shihni. Shijoheni!

 

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00450897216797
    array(1) { ["section"]=> string(75) "publikohet-videoklipi-i-rita-ores-dhe-artistit-me-fame-boterore-video-37008" }