INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Producenti i serialit të njohur kryen vetëvrasje, hidhet nga kati i 16-të [FOTO]

Producenti i serialit të njohur kryen vetëvrasje, hidhet nga kati i 16-të [FOTO]

Publikuar më: 12:08 06-03-2018

Kjo ishte një ngjarje sa e papritur aq edhe e hidhur për të gjithë ata që e njihnin.

Producenti i njohur i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i 16-të i një ndërtese dhe ka ndërruar jetë menjëherë.

Sanjay Bairagi, producent i serialit ‘Bixhoz me dashurinë’ i dha fund jetës dhe mediat indiane raportojnë se vuante nga depresioni pasi së fundi kishte përjetuar disa ndodhi që lidheshin me jetën e tij personale. Mësohet se para se të kryente vetëvrasje 40 vjeçari kishte lënë një letër të cilën familjarët e tij nuk e kanë bërë ende të ditur se çfarë shkruhej. Bairagi ishte i martuar dhe nga kjo martesë ai kishte një djalë.

26992677_1757440450957141_1123249224256001680_n.jpg

_4ac36baa-1fb4-11e8-ba26-4f9ea6a8f74e.JPG

nakuul-mehta-on-ishqbaaaz-supervising-producer-sanjay-bairagi-suicide-759.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00099682807922363
    array(1) { ["section"]=> string(83) "producenti-i-serialit-te-njohur-kryen-vetevrasje-hidhet-nga-kati-i-16-te-foto-52145" }