INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Personi ''misterioz'' i bëri surprizën romantike, Oriola Marashi qenka ''fiksuar'' keq! Shihni çfarë ka bërë! [FOTO]

Personi ''misterioz'' i bëri surprizën romantike, Oriola Marashi qenka ''fiksuar'' keq! Shihni çfarë ka bërë! [FOTO]

Publikuar më: 22:55 08-11-2018

Oriola Marashi është surprizuar ditën e djeshme pasi ka marrë një buqetë të madhe trëndafilash të kuq nga një person që ajo nuk e di se kush është dhe nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit e saj. Oriola ka postuar disa video në Instory-n e saj, me pamje nga buqeta e madhe , shoqëruar me mbishkrimin “Faleminderit kushdo që ma ka dërguar këtë”.

 

thank.jpg

Kjo surprizë kaq e bukur Oriolës i ka ardhur nga dikush pa emër, që me shumë mundësi do të jetë një adhurues i fshehtë i modeles shqiptare, por siç duket ajo është fiksuar dhe e ka postuar sërish sot në Snapchat buqetën nga e cila merr një trëndafil. Epo s’ka faj, ishte shumë e bukur!

collageMRSH.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013785839080811
    array(1) { ["section"]=> string(104) "personi-misterioz-i-beri-surprizen-romantike-oriola-marashi-qenka-fiksuar-keq-shihni-cfare-ka-bere-78099" }