INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për pak sa nuk u doli ZOGU! Cara Delevingne dhe Bella Hadid bëjnë ‘xing’ me veshjen e tyre [FOTO]

Për pak sa nuk u doli ZOGU! Cara Delevingne dhe Bella Hadid bëjnë ‘xing’ me veshjen e tyre [FOTO]

Publikuar më: 21:44 19-06-2018

Cara Delevingne dhe Bella Hadid janë dy ndër modelet më të pëlqyera në botë edhe ndër më të paguarat duhet thënë. Cara Delevingne shkëlqeu në Paris gjatë premierës së filmit “Valerian”. Ajo kishte veshur një fustan të shndritshëm të dizenjuar nga Alexandre Vauthier dhe po të njëjtin fustan kishte veshur modelja e famshme, Bella Hadid.

Bella u përpoq të mos tregonte pjesët e trupit ndërkohë që bënte “catwalk” veshur në fustanin e shndritshëm. Nga ana tjetër Cara kishte modifikuar fustanin në mënyrë që të ishte më i lirshëm dhe më pak i zbuluar.

Lëvizje e zgjuar!

Ky ‘xing’ mes dy bukurosheve është prezantuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në IN Tv, siç mund t’i shihni në fotot më poshtë./intv.al/

21894da6-b0f0-4f8e-8fb9-721cc1094059.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0048880577087402
    array(1) { ["section"]=> string(98) "per-pak-sa-nuk-u-doli-zogu-cara-delevingne-dhe-bella-hadid-bejne-xing-me-veshjen-e-tyre-foto-62276" }