INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për kunj?! Pasi NOIZY tha që emri i tij është nëpër librat e shkollës, reagon Stresi, shihni çfarë ka bërë reperi [FOTO]

Për kunj?! Pasi NOIZY tha që emri i tij është nëpër librat e shkollës, reagon Stresi, shihni çfarë ka bërë reperi [FOTO]

Publikuar më: 20:18 11-10-2018

Noizy është padyshim një ndër reperët më të suksesshëm shqiptar, i cili me këngët e tij u bë tejet i dashur për të rinjtë. Dhe duket se tekstshkrueshit e kanë vënë re këtë dashuri të madhe të të rinjve dhe e kanë përdorur në librat shkollore! Mbrëmjen e djeshme, Noizy publikoi në profilin e tij në “Instagram” një foto të shkëputur nga një libër shkollor, në të cilin pyeten nxënësit për jetën e reperit.

“Noizy është __ më i njohur për të rinjtë shqiptar. Ai lindi në qytetin e ___. Disa nga këngët e tij janë:____” – shfaqet në foton e publikuar nga Noizy, krahas së cilës shkruan “në tekste shkollore”.

libra.jpg

 

Një postim të ngjashëm ka bërë edhe Stresi i cil ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto nga një teks shkollor ku përmendet pseudonimi i tij dhe shkruan: “Trregojnë tregime nxënësve, ndër ta personazhi Stresi, hahata happy” dhe fansat nuk mund të mos etiketonin Noizyn në këtë foto.

nd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094020366668701
    array(1) { ["section"]=> string(120) "per-kunj-pasi-noizy-tha-qe-emri-i-tij-eshte-neper-librat-e-shkolles-reagon-stresi-shihni-cfare-ka-bere-reperi-foto-74938" }