INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Për kë e kanë këngën e re ‘Servile’ djemtë e Threedots dhe Babastars? [FOTO]

Për kë e kanë këngën e re ‘Servile’ djemtë e Threedots dhe Babastars? [FOTO]

Publikuar më: 14:11 09-05-2018

Threedots vijnë sërish me një titull të goditur. Këtë herë ata i kanë bashkuar forcat me Baba Stars. Dy ndër grupet më të përfolura kanë gati vetëm një prej disa bashkëpunimeve që do të sjellin bashkë.

Klajdi Haruno, Bruno, Cozman e Onat, kanë publikuar këtë foto në Instagram , ku të gjithë shkruajnë “Servile”. Ky do të jetë edhe titulli i kënëgs së tyre të cilën pritet ta publikojnë shumë shpejt.

xtyujfy.png

dgfdh.png

 

xfgjtfgj.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025761127471924
    array(1) { ["section"]=> string(77) "per-ke-e-kane-kengen-e-re-servile-djemte-e-threedots-dhe-babastars-foto-57809" }