INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pastroni veshkat nga helmet, gurët dhe rëra: Ilaç efikas nga tre përbërës!

Pastroni veshkat nga helmet, gurët dhe rëra: Ilaç efikas nga tre përbërës!

Publikuar më: 15:14 07-09-2018

Fjala është për metodën tërësisht natyrale, ndërsa receta garanton sukses.

Ky ilaç natyral ka sukses nëse guri në veshka është i madhësisë së kokrrës së grurit.

Bëhet nga tre përbërës:

– 100 ml lëng limoni

– 100 ml vaj ulliri (ekstra virgjin) dhe

– 100 ml birrë

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit verini në shishe, përzieni mirë dhe pini në mëngjes në stomak të zbrazët nga 50 mililitra.

Para çdo përdorimi shishen tundeni mirë

Kjo recetë nuk ka afekte anësore

Duhet kushtuar kujdes edhe madhësisë së gurëve në veshka, sepse nëse janë më të mëdhenj se 15 mm, kjo recetë do t’i lëvizë dhe pastaj mund të bëjë dëm me rastin e nxjerrjes jashtë nëpër kanale të ngushta.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0016121864318848
    array(1) { ["section"]=> string(77) "pastroni-veshkat-nga-helmet-guret-dhe-rera-ilac-efikas-nga-tre-perberes-70793" }