INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas 'Shiko kush luan', Luana Vjollca zbulon projektin ‘bombë’ ku do e shihni [FOTO]

Pas 'Shiko kush luan', Luana Vjollca zbulon projektin ‘bombë’ ku do e shihni [FOTO]

Publikuar më: 18:03 13-02-2018

Plot 17 puntata, emisioni “Shiko kush luan” nën moderemin e Luana Vjollcës përfundoi me sukses. Ishte një ‘betejë’ shikueshmërie mes moderatores dhe Mamaqit, pasi të dy kishin emisionet në një fashë orari dhe mbrëmjen e së shtunës. Publiku tregoi se shpesh herë preferonte Luanën dhe kështu ajo nuk ka dashur që publiku i saj të mjaftohet vetëm me “Shiko kush luan”. Moderatorja seksi ka treguar nëpërmjet rrjetit social Instagram, disa ‘insta stories’ ku lajmëron se së shpejti pas ‘Benzina’-s do ‘plasë bombën’ e rradhës. Luana ka lajmëruar të gjithe duke postuar rresht të gjitha këngët e saj dhe se shumë shpejt do e shohim me videoklip të ri në ekranin e TV edhe të telefonave tanë./intv.al/

lu_story.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011658668518066
    array(1) { ["section"]=> string(82) "pas-shiko-kush-luan-luana-vjollca-zbulon-projektin-bombe-ku-do-e-shihni-foto-50236" }