INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas sëmundjes së rëndë, këngëtarja e njohur i rikthehet muzikës [FOTO]

Pas sëmundjes së rëndë, këngëtarja e njohur i rikthehet muzikës [FOTO]

Publikuar më: 15:15 07-09-2018

Në adoleshencën tuaj ajo me siguri ka qenë njëra ndër këngëtaret më të preferuara.

Këngëtarja e famshme kanadeze, Avril Lavigne, që dikur ishte një yll rroku, po i rikthehet skenës me një këngë të re që nga albumi i saj i fundit pesë vjet më parë.

22 vjeçarja pritet të lançojë këngën “Head Above Water” në Shtator, me datë 19-të dhe lajmin e ka dhënë shumë e entiuziazmuar për fansat e saj.

Lavigne ka qenë shumë e sëmurë dhe kjo është arsyeja pse nuk ka kënduar gjithë këtë kohës.

Vuante nga sëmundja e njohur si “lyme” dhe ka thënë që muzika e ka ndihmuar ta tejkalojë ndërsa tani me muzikën e saj, do e shprehë vuajtjen që kishte gjithë këtë kohë.

aGettyImages-2258985.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.018965005874634
    array(1) { ["section"]=> string(73) "pas-semundjes-se-rende-kengetarja-e-njohur-i-rikthehet-muzikes-foto-70778" }