INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Ronaldos edhe Marcelo transferohet te Juventus? Ky është detaji që po i çudit të gjithë [FOTO]

Pas Ronaldos edhe Marcelo transferohet te Juventus? Ky është detaji që po i çudit të gjithë [FOTO]

Publikuar më: 19:11 11-07-2018

Vetëm 24 orë kanë kaluar nga transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi, dhe portugezi i ka kërkuar klubit italian që të bëjë përpjekje ekonomike për një lëvizje tjetër në merkato. Ai i ka kërkuar presidentit Andrea Agnelli që të afrojë ish-shokun e tij te Reali, Marcelon.

Sipas “Sport Mediaset”, dëshira e portugezit është që ata të ndaljnë sërish të njëjtën dhomë zhveshje edhe në Torino. Reali nuk ka në plan që ta largojë mbrojtësin që ka një kontratë deri në vitin 2022 dhe një klauzolë prej 180 milionë eurosh, por një veprim i tij në rrjetet sociale ka çmendur fansat. Më parë ai është shprehur se nëse largohet Ronaldo do të largohet edhe ai, ndërkohë që së fundmi ka ndjekur profilin zyrtar të Juventus në Instagram dhe ka pëlqyer dy postime.

mda.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079550743103027
    array(1) { ["section"]=> string(101) "pas-ronaldos-edhe-marcelo-transferohet-te-juventus-ky-eshte-detaji-qe-po-i-cudit-te-gjithe-foto-64713" }