INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ribashkimit ''Spice Girls'' vijnë më një projekt edhe pse nuk është ashtu siç e prisnim [FOTO]

Pas ribashkimit ''Spice Girls'' vijnë më një projekt edhe pse nuk është ashtu siç e prisnim [FOTO]

Publikuar më: 20:12 26-03-2018

Më në fund vajzat e grupit “Spice Girls” pas ribashkimit arritën të bien dakord për realizimin e projektit të tyre të parë , dhe kjo çuditërisht nuk lidhet me muzikën.

Sipas “Variety”, Mel B, Mel C, Emma Bunton, Geri Halliëell dhe Victoria Beckham sapo kanë nënshkruar kontratën për dublimin e një filmi të animuar, ku do të përçohet mesazhi i forcës së femrës.

Personazhet kryesore do të jenë 5 vajza heroina të cilat luftojnë kundër së keqes. Secila prej tyre do të ketë karakteristika që ngjasojnë me këngëtaret e “Spice Girls”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0061068534851074
    array(1) { ["section"]=> string(98) "pas-ribashkimit-spice-girls-vijne-me-nje-projekt-edhe-pse-nuk-eshte-ashtu-sic-e-prisnim-foto-53737" }