INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pamjet e para të sezonit të fundit të Game of Thrones po çmendin rrjetin [VIDEO]

Pamjet e para të sezonit të fundit të Game of Thrones po çmendin rrjetin [VIDEO]

Publikuar më: 18:56 07-01-2019

Televizioni i njohur amerikan, HBO, ka zbuluar pak nga skenat e sezoneve më të reja të serialeve që transmeton.

Nga to, nuk kishte se si të mungonte dhe seriali shumë i shikuar, Game of Thrones. 

Një pjesë 4-sekondëshe e sezonës së tetë të serialit po shpërndahet gjithandej nëpër internet.

Bëhet fjalë për skenën në të cilën Jon Snow dhe Daenerys arrijnë në Winterfell dhe takohen me Sansa Stark, ndërsa në fjalët që Sansa i thotë Danyt, dëgjohet: "Winterfell është i juaji, shkëlqësia juaj".

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074670314788818
    array(1) { ["section"]=> string(84) "pamjet-e-para-te-sezonit-te-fundit-te-game-of-thrones-po-cmendin-rrjetin-video-83712" }