INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Oriola Marashi tha se u frikësua nga Olimpia, por shihni si ia kthen Ermal Mamaqi [FOTO]

Oriola Marashi tha se u frikësua nga Olimpia, por shihni si ia kthen Ermal Mamaqi [FOTO]

Publikuar më: 16:52 27-10-2018

Olimpia është një ndër vajzat më seksi që shohim në ekranet shqiptare. Ajo këtë sezon po bashkëpunon me moderatorin Ermal Mamaqi në emisionin e tij, si këngëtare. Së fundmi edhe ajo është shndërruar për 'Halloween' dhe bashkë me të Mamaqi ka postuar një foto të 'frikshme' në Instagram.

Mes shumë komenteve nga ndjekësit e moderatorit bie në sy komenti i modeles seksi, Oriola Marashi.  Duke iu referuar 'Halloween' , Oriola shprehet e frikësuar nga kjo pamje e Olimpias dhe shkruan: "Ayyy sa frik".

"Mbahu motër", ia kthen Ermali me humor Oriolës. Po juve ju si duket Olimpia në këtë foto? E frikshme?/intv.al/

-640-0-5bd325ec375e0.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008674144744873
    array(1) { ["section"]=> string(83) "oriola-marashi-tha-se-u-frikesua-nga-olimpia-por-shihni-ia-kthen-ermal-mamaqi-76803" }