INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Obobo si janë! Qëndroni larg tyre, femrat më të rrezikshme, iu përkasin këtyre 5 shenjave të HOROSKOPIT

Obobo si janë! Qëndroni larg tyre, femrat më të rrezikshme, iu përkasin këtyre 5 shenjave të HOROSKOPIT

Publikuar më: 22:16 16-05-2018

Femrat janë qeniet më komplekse. Ato janë sa të dashura, të sjellshme e të mira, po aq edhe misterioze. Ka disa femra prej të cilave duhet të kemi kujdes, sepse konsiderohen të fshehta dhe të rrezikshme.

Dashi

Nuk është sekret për asnjë që Dashi është kokëfortë. Mos u nxitoni ta hapni zemrën tuaj dhe të tregoni sekretet tuaja. Në fund të fundit, Dashi shumë lehtë përdor pikat e dobëta, nëse duhet të fitojë një luftë kundër jush.

Luani

Gratë e Luanit nuk i durojnë dot intrigat. Por në të njëjtën kohë me këto femra, nuk duhet të humbisni vëmendjen tuaj. Ato mund të sulmojnë në çdo kohë. Ato kërkojnë admirim të vazhdueshëm nga të tjerët.

Virgjëresha

Femrat që i përkasin shenjës së Virgjëreshës janë shumë të turpshme, por ka diçka tërheqëse në to. Ndonjëherë ato mund të tregojnë kundërshtimin e tyre, sidomos kur dikush dëshiron t’i korrigjojë ato, ose u thotë atyre të bëjnë diçka, sipas tej. Në fund të fundit, ka vetëm dy mendime për to: mendimin e virgjëreshës dhe mendimin e gabuar.

Akrepi

Akrepi është një mik shumë i mirë. Por nëse e keni kaluar rrugën e Akrepit, atëherë mos prisni mëshirë. Ajo do ta kthejë jetën tuaj në një ferr të vërtetë, dhe do të shikojë vuajtjet tuaja me interes.

Binjakët

Personalitete shumë interesante, por shpesh kanë një personalitet të dyfishtë.

Ndonjëherë ato janë shumë interesante, dhe në raste të tjera mund të gënjejnë duke ju parë drejt e në sy, dhe nuk skuqen fare, dhe kjo shpesh ndikon në ata që nuk janë indiferentë ndaj binjakëve.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029678344726562
    array(1) { ["section"]=> string(106) "obobo-si-jane-qendroni-larg-tyre-femrat-me-te-rrezikshme-iu-perkasin-ketyre-5-shenjave-te-horoskopit-58594" }