INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Obobo! Modelja e famshme shqiptare poston këtë FOTO, por i del thithka jashtë. Shiheni tani pasi është fshirë!

Obobo! Modelja e famshme shqiptare poston këtë FOTO, por i del thithka jashtë. Shiheni tani pasi është fshirë!

Publikuar më: 22:29 16-04-2018

Modelja shqiptare ‘’çmend’’ rrjetin me foton provokuese, por tashmë e shihni vetëm këtu…

Ajo gjithmonë është shfaqur seksi dhe në super formë, por këtë herë na ka habitur me foton e postuar në ‘Insta Story’. Bëhet fjalë për modelen, Tika Camaj. Ajo është përfolur se është shumë pranë ëndrrës së gjithë modeleve, te “Victoria’s Secret”. Camaj shihet të ketë qenë një ceremoni martesore, ku u pa krah modeles dhe këngëtares, Aferdita Dreshaj. Por një foto ‘selfie’ e saj na provokoi shumë, asaj shihet t’i ketë dalë thithka jashtë por e ka mbuluar me një emoji puthjeje. Siç mund ta shihni edhe më poshtë në foton e siguruar nga intv.al

0172a674-408b-4d63-9b96-b9f4dc16d91a.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075891017913818
    array(1) { ["section"]=> string(112) "obobo-modelja-e-famshme-shqiptare-poston-kete-foto-por-i-del-thithka-jashte-shiheni-tani-pasi-eshte-fshire-55454" }