INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk u grumbullua nga Gjermania, ja çfarë bën Sane

Nuk u grumbullua nga Gjermania, ja çfarë bën Sane

Publikuar më: 12:44 13-06-2018

Ylli I Manchester City nuk u grumbullua nga Joachim Loeë në kombëtaren gjermane për në Kupën e Botës por lojtari di ti shfrytëzojë mjaft mirë pushimet.

22-vjeçari është nisur drejt Kalifornisë me të dashurën, Candice Brook. Kjo e fundit ka postuar disa foto të nxehta nga pushimet e tyre. Pikërisht stili I jetesës që bën lojtari nuk I përshtatet rregullave të rrepta të gjermanëve dhe kjo lënë jashtë botërori Sane-n.

Vitin e kaluar ai nuk u grumbullua me ekipin kombëtar me justifikimin se do të bënte hundën operacion, gjë e cila nuk I ka pëlqyer aspak Loeë duke e lënë jashtë Kupës së Botës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030350685119629
    array(1) { ["section"]=> string(52) "nuk-u-gbrumbullua-nga-gjermania-ja-cfaren-sane-61594" }