INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ka të mbaruar droga

Nuk ka të mbaruar droga

Publikuar më: 17:15 16-05-2018
Dy pako me drogë janë sekuestruar në një gomone në afërsi të Karaburunit. Nuk dihet ende sasia e lëndës narkotike, ndërsa gomonia është 7.5 metër e gjatë me dy motorë të fuqishëm.
Në gomone janë gjetur edhe disa bidona me benzinë.
Forcat e policisë kanë nisur hetimet dhe krehjen e zonës për të identifikuar  dhe kapur  poseduesit.
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028781890869141
    array(1) { ["section"]=> string(29) "nuk-ka-te-mbaruar-droga-58562" }