INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk dini se çfarë të vishni për festat? Ne kemi menduar për ju, ja 5 ide fantastike!

Nuk dini se çfarë të vishni për festat? Ne kemi menduar për ju, ja 5 ide fantastike!

Publikuar më: 16:22 03-12-2018

Dhjetori është periudha më e bukur, periudha e festive ku njerëzit janë më pozitivë dhe të dashur me njëri-tjetrin. Gjithashtu është periudha ku ne fillojmë bëjmë shopping për të zgjedhur veshjen e duhur tek festa e Krishtlindjes, e Vitit të Ri që mund të organizoni me familjen apo stafin tuaj të punës.

Jeni në dilemë dhe po kërkoni gjithandej se çfarë të vishni për festat? Mos u mërzisni pasi ne kemi menduar për ju dhe kemi përzgjedhur 5 ide se çfarë të vishni:

 

 

Për një festë në darkë

01-1542043689.jpg

2018-10-30-bazaar-guess-shot3-209-v1-1542209498.jpg

 

 


Për një koktejl me shoqërinë

05-2-1542050934.jpg

 


Tek festa e Vitit të Ri

02-1542043689.jpg

 


Nëse organizoni një festë apo një drekë, ja ku e keni veshjen që po kërkoni

03-1542043689_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0051169395446777
    array(1) { ["section"]=> string(76) "nuk-dini-se-cfare-te-vishni-per-festat-ne-kemi-menduar-per-ju-ja-5-ide-80578" }