INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Noizy publikon pjesë nga kënga me Dafina Zeqirin dhe i bëri të gjithë kuriozë [FOTO/VIDEO]

Noizy publikon pjesë nga kënga me Dafina Zeqirin dhe i bëri të gjithë kuriozë [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 13:50 08-09-2018

Fansat e tyre gjithmonë e kanë pritur një bashkëpunim mes dy këngëtarëve. Noizy dhe Dafina do të vijnë këtë herë me një këngë bashkë.nëpërmjet postimeve, 31 vjeçari ka zbuluar pak nga kënga.

Bëhet fjalë për “A po don love, a po don sex”!

Projekti ende nuk është publikuar ndërkohë që disa orë më parë, Noizy ka postuar dy video në Instagram, ku teksa nget makinën dëgjohen fragmente nga kënga në fjalë.

Këngën dhe bashkëpunimin me Duffyen Noizy e ka lajëmruar prej koëhsh nëpërmjet një postimi ku zbulonte këngët që do të publikonte në vazhdim.

Në fund të gushtit, si për të sheshuar dyshimet Dafina postoi këtë foto në Insta Stories:

“A po don love, a po don sex” shkruante këngëtarja duke na lënë të kuptonim se ky do të ishte titulli i këngës së shumëpritur.

-640-0-5b93959633ed7.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010113954544067
    array(1) { ["section"]=> string(94) "noizy-publikon-pjese-nga-kenga-me-dafina-zeqirin-dhe-i-beri-te-gjithe-kurioze-foto-video-70898" }