INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish-kampione në Takewondo, njihuni me shqiptaren e pasarelave të Victoria Secret, e renditur si një nga femrat më seksi në planet.

Ish-kampione në Takewondo, njihuni me shqiptaren e pasarelave të Victoria Secret, e renditur si një nga femrat më seksi në planet.

Publikuar më: 11:26 11-10-2018

Portali i njohur Wap Mag çdo 1 vit bën bën rankimin e femrave më seksi në planet dhe këtë vit në 12-shen më të mirë ka një hyrje të re.

Bëhet fjalë për Tika Camaj. Ajo është një modele shqiptare, e cila tërhoqi shumë vëmendje gjatë sfilatës së Victoria Secret.
Tika ka dhe një pasion të madh për sportin.

Ajo ka praktikuar arte marciale dhe ka qenë një kampione në Taekwondo në rininë e saj.

A mendoni se ajo e meriton të jetë në rankim. Ju si mendoni?

tika_1.jpg

 

tika_2.jpg

tika_3.jpg

tika_4.jpg

tika_5.jpg

tika_6.jpg

tika_7.JPG

tika_8.JPG

tika_9.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079410076141357
    array(1) { ["section"]=> string(107) "njihuni-me-shqiptaren-e-pasarelave-te-victoria-secret-e-renditur-si-nje-nga-femrat-me-seksi-ne-planet-74835" }