INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njihuni me benefitet e luleshtrydhes

Njihuni me benefitet e luleshtrydhes

Publikuar më: 17:48 27-10-2018

Frutat njihen për benefitet në shëndet, por jo vetëm.
Disa prej tyre njihen për efektet pozitive në lëkurë, ndër to edhe luleshtrydhja. Përveçse janë të shijshme dhe shumë të shëndetshme duhet të kuptoni që pak luleshtrydhe mund të bëjë mrekulli në fytyrën tuaj.
Me luleshtrydhen mund të:
• Zbardhni fytyrën dhe të zhdukni shenjat e akneve.
• Mund të largoni edhe trajtoni aknet.
• Aplikoni ekstraktin e luleshtrydhes në fytyrë çdo mbrëmje dhe do të shikoni mrekulli në mëngjes.
• Krijoni ‘scrab’ me luleshtrydhe për të pastruar qelizat e vdekura.
• Qumësht dhe luleshtrydhe është miksimi i duhur për të qetësuar fytyrën. Aplikojeni këtë maskë në mëngjes

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010197877883911
    array(1) { ["section"]=> string(42) "njihuni-me-benefitet-e-luleshtrydhes-76809" }