INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nicole Kidman vlerësohet me çmimin aktorja më e mirë

Nicole Kidman vlerësohet me çmimin aktorja më e mirë

Publikuar më: 10:32 12-01-2018

Mbrëmjen e djeshme, në “Best Choice Awards”  Nicole Kidman u vlerësua me çmimin ‘Aktorja më e mirë’.

Filmi ‘Big Little Lies’ mori 4 çmime, përfshirë edhe atë të ‘Best Actress in a Limited Series’, i cili shkoi për Kidman.

 “Çdo aktor në këtë sallë e di që është po aq i mirë sa aktorët e tjerë me të cilët ka punuar,”-tha Kidman kur u ngjit në skenën e Hangar Barker në Santa Monica, California.

Ajo nuk harroi të falenderojë edhe fëmijët e saj; Isabella, 25 vjeç dhe Conor, 22 vjeç, me ish-bashkëshortin Tom Cruise dhe Sunday e Faith me bashkëshortin Keith Urban.

Aktorja 50-vjeçare ka luajtur viktimën e abuzimit familjar Celeste Wright në dramë pranë Reese Witherspoon

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012631416320801
    array(1) { ["section"]=> string(58) "nicole-kidman-vleresohet-me-cmimin-aktorja-me-e-mire-47325" }