INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Nga festa me Bieber tek modelja bukuroshe, Brooklyn Beckham kalon net të egra! [FOTO]

Nga festa me Bieber tek modelja bukuroshe, Brooklyn Beckham kalon net të egra! [FOTO]

Publikuar më: 13:52 03-07-2017

Ai mund të ketë festuar gjithë natën e kaluar me Justin Bieber, por djali i David dhe Victoria Beckham nuk është ndalur aty.

Kjo nuk e ndaloi 18 vjeçarin që të shkonte në një tjetër klub natë për natën e tij e dytë radhazi jashtë. Këtë herë nuk bëhej fjalë për një superyll të muzikës siç ishte këngëtari kanadez, por një bukuroshe përvëluese nga bota e modelingut. Këtu flasim për britaniken bukuroshe Lottie Moss, e cila ishte emri i radhëz në axhendën e Brooklyn. Ai u mundua që të fshinte fytyrën në një përpjekje për të ruajtur profil të ulët, por duket se nuk ia ka dalë dot mbanë. Po ç’të keqe ka të kalosh një natë të bukur jashtë me miqtë? Apo mos ndoshta modelja bukroshe është diçka më shumë se një mikeshë e Brooklyn?

brookl.jpg

lottie.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028891563415527
    array(1) { ["section"]=> string(70) "nga-festa-me-bieber-tek-modelja-bukuroshe-brooklyn-beckham-kalon-31578" }