INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse jeni të dashuruar pas ushqimit po aq sa ne, nuk duhet të humbisni këto ‘receta’ filmash!

Nëse jeni të dashuruar pas ushqimit po aq sa ne, nuk duhet të humbisni këto ‘receta’ filmash!

Publikuar më: 10:18 25-10-2018


Në internet tashmë gjeni pafund receta gatimi apo në librat kushtuar pikërisht këtij arti. Ushqimin shumë mund ta cilësojnë si një pasion dhe dashuri, që të relakson dhe të fton në botën e tij të pafundme. Nga ana tjetër të gjithë jemi të tërhequr pas filmave. Nuk ka asgjë më të këndshme kur bashkon dy nga “dashuritë” e tua: filmin dhe ushqimin.


Këto filma kanë lënë një shije dhe nëse nuk i keni parë mos harroni t’i shtoni në listën tuaj:

1.A touch of spice

2.Julie&Julia

3.Haute Cuisine

4.Eat, Pray, Love

5.Chef

6. No reservations

7. Chocolate

8. Ratatouille

9. Tortilla Soup

10. Eat Drink Man W

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074949264526367
    array(1) { ["section"]=> string(95) "nese-jeni-te-dashuruar-pas-ushqimit-po-aq-sa-ne-nuk-duhet-te-humbisni-keto-receta-filmash-76506" }