INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse askush s’mund ta bëjë, mbesa e saj mundet! Shihni si Renee ‘tallet’ me Era Istrefin [VIDEO]

Nëse askush s’mund ta bëjë, mbesa e saj mundet! Shihni si Renee ‘tallet’ me Era Istrefin [VIDEO]

Publikuar më: 23:20 15-05-2018

Era Istrefi tashmë pritet të bëjë namin me këngët e reja të saj por duhet të presim lançim e produksioneve të saj muzikore. Duhet pranuar se deri më tani asnjëprej këngëve të saj, nuk kanë kaluar suksesin e “Bon bon”. Pas bumit që pati Era Istrefi u bë e preferuara e shumë prej nesh.

Por e keni menduar se kush mund të tallej me Erën? Na e tregon vetë ajo me videon më poshtë teksa shihet bashkë me Renne dhe vogëlushja përpiqet të imitojë tezen e saj. Ajo pësërit fjalët e Istrefit dhe kjo video është thjesht e adhurueshme! Mos e humbisni pa e parë!/intv.al/

 

Omg ?? @strefie #nicera #eraistrefi #origami

A post shared by Era's fan ❤ (@eraistrefibeautiful) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067360401153564
    array(1) { ["section"]=> string(90) "nese-askush-s-mund-ta-beje-mbesa-e-saj-mundet-shihni-si-renee-tallet-me-era-istrefin-58468" }