INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Negociatat/ Paloka: Rama më lehtë ka të shesë vendin sesa të lërë pushtetin

Negociatat/ Paloka: Rama më lehtë ka të shesë vendin sesa të lërë pushtetin

Publikuar më: 11:37 16-06-2018

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike ka reaguar në “Facebook” për deklaratat e kryeministrit Rama se është gati të bëjë gjithçka për negociatat.

Ai thotë se për kryeministrin është më e lehtë të shesë vendin sesa të lërë pushtetin.

Postimi i Palokës

“Jam gati te bej gjithshka per negociatat”-thote Rama per median austriake.

Ne fakt eshte gati te bej gjithshka pervec atyre qe i kerkojne te bej.

Eshte gati te veteofrohet ( te ofroje Shqiperine ne fakt) per arme kimike dhe plehra toksike po nuk eshte gati te ndal krimin e organizuar dhe trafikun e droges.

Fal detin dhe naften e shqiptareve po nuk heq dot dore nga koncesionaret dhe oligarket e tij.

Merr persiper te denoj me kthim ne mjerimin e “rilindjes” te qindramije shqiptareve qe sot jane te detyruar te kerkojne shpresen neper Evrope, por nuk merr persiper te bej reforme zgjedhore e as drejtesi te pavarur qe t’ju jap shqiptareve te drejten te zgjedhin lirisht ata qe duan ti qeverisin .

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013270378112793
    array(1) { ["section"]=> string(79) "negociatat-paloka-rama-me-lehte-ka-te-shese-vendin-sesa-te-lere-pushtetin-61925" }