INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në skenë qau për Selenën por The Weeknd kapet MAT duke u puthur me Bella Hadid në festën e Coachella-s [FOTO]

Në skenë qau për Selenën por The Weeknd kapet MAT duke u puthur me Bella Hadid në festën e Coachella-s [FOTO]

Publikuar më: 20:58 16-04-2018

Pas ndarjes me Selena Gomez, The Weeknd shihet se nuk ka patur kohë të kërkonte për një të dashur të re dhe thuhet se tashmë është kthyer te ish e dashura, Bella. Tashmë të gjithë po flasin për dyshen e njohur dhe kjo pasi sipas “US Weekly” ata janë parë gjatë fundjavës duke shkëmbyer puthje në festivalin e muzikës “Coachella”.
“Ata ishin krejtësisht të afërt dhe të fokusuar tek njëri-tjetri, ndërkohë edhe Kylie e Kendall Jenner kanë shkuar në tavolinën e tyre”- u shpreh burimi. Pasi u tha se “Call out my name” ishte dedikim per Selenen, ndersa për kengen “Wasted Time” thuhet se është për ndarjen nga modelja, Hadid.

 

A post shared by ? (@bellahadid) on

Coachella 2018

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038070678710938
    array(1) { ["section"]=> string(113) "ne-skene-qau-per-selenen-por-the-weeknd-kapet-mat-duke-u-puthur-me-bella-hadid-ne-festen-e-coachella-s-foto-55444" }