INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Na mbyti vapa, leku letër”! Nuk do ta besoni çfarë bën motra e Encës me tufën me EURO: Nuk fillon...[VIDEO]

“Na mbyti vapa, leku letër”! Nuk do ta besoni çfarë bën motra e Encës me tufën me EURO: Nuk fillon...[VIDEO]

Publikuar më: 19:30 02-05-2018

Hajde Uindi hajde! 

Uindi Haxhia është njëra nga personazhet më të komentuara të “Instagramit”. E gjithë fama e saj vjen nga vet motra, Enca por sigurisht edhe imazheve që ajo publikon në rrjetet sociale. Mesa duket Uindi preferon të vazhdojë rrugën që ka ndjekur edhe motra e saj dhe për këtë ka treguar se po punon me shumë pasion pasi ka lajmëruar që do të sjellë një projekt të veçantë.

Mirëpo ditën e sotme një postim në Instastory ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave. Uindi shfaqet me një tufë me euro në duar dhe ajo që i ka habitur të gjithë është fakti se ajo po bën fresk me to.
“Nuk fillon dita pa u hapur exchange.”- ka shkruar ajo në videon e publikuar, teksa tund para fytyrës tufën me euro.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00136399269104
    array(1) { ["section"]=> string(77) "na-myti-vapa-leku-leter-nuk-do-ta-besoni-cfare-ben-motra-e-ences-me-tuf-57066" }