INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Motrat Jenner në flakë: Kylie nxjerr gjoksin, Kendall të pasmet! [FOTO]

Motrat Jenner në flakë: Kylie nxjerr gjoksin, Kendall të pasmet! [FOTO]

Publikuar më: 16:25 18-07-2017

Ato kanë ndjekur “modelin e biznesit” të familjes së tyre që kur ishin në moshë të njomë.

Dhe Kendall me Kylie Jenner provuan edhe një herë që janë vajzat e Kris Jenner ndërkohë që pozuan për një foto përvëluese duke nxjerrë hiret e tyre. Supermodelja 21 vjeçare dhe motra e saj 19 vjeçare nxorrën edhe një herë gjithë talentin e tyre për t’u shfaqur shumë seksi në një foto me rroba banjoje. Nuk kishte mënyrë më të mirë për të promovuar linjën se sa me format tërheqëse që i bënë motrat e klanit Kardashian-Jenner të adhuruara në të gjithë botën. Këtë herë Kylie nxorrin pjesën e poshtme të gjoksit jashtë, në një foto që shfaqte më shumë se thjesht lëkurë, ndërsa Kendall të pasmet në bikinit që gati gati ktheheshin në tanga.

kyke1.jpg

kyke2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034220218658447
    array(1) { ["section"]=> string(72) "motrat-jenner-ne-flake-kylie-nxjerr-gjoksin-kendall-te-pasmet-foto-32622" }