INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja e njohur shqiptare zbulon foto nga fëmijëria: 'Flokët si tas dhe fustan me copën e perdes' [FOTO]

Moderatorja e njohur shqiptare zbulon foto nga fëmijëria: 'Flokët si tas dhe fustan me copën e perdes' [FOTO]

Publikuar më: 16:24 11-01-2019

Vajza e që shihni në këtë foto, sot është një ndër moderatoret më të njohura sportive në ekran e cila është mjaft e pëlqyer për publikun shqiptarë.

Bëhet fjalë për Hygerta Sakon, e cila së fundmi është bërë nostalgjike dhe ka hapur arkivat. Hygerta ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga dita e parë e shkollës, kur ishte vetëm 6 vjeçe.

zdfghfghdfj.jpg

Moderatoria nuk ka hezituar të bëjë edhe përshkrimine fotos, ku flet me detaje për 'trendin' e atyre viteve. "Flokët sikur m'i kanë prerë me tas, fustani me copën që kishte tepruar nga perdet (edhe pse qendisur mjeshtërisht nga motra) dhe duke përqafuar lulen e duke buzëqeshur gjasme se kështu më tha xhaxhi fotografi. E megjithatë edhe pse të varfër më ka marrë malli për atë fëmijërinë e pastër dhe të vërtetë", përfundon Sako.

fghghgzdfhfghj.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071959495544434
    array(1) { ["section"]=> string(110) "moderatorja-e-njohur-shqiptare-zbulon-foto-nga-femijeria-floket-si-tas-dhe-fustan-me-copen-e-perdes-foto-84139" }